22 08 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Koła zainteresowań w Zespole Szkół Nr 2 w Wałbrzychu

NAZWA KOŁA DZIEŃ TYGODNIA GODZINY
formacja taneczna środa   13.25
koło chemiczne - profesor M. Baniukiewicz

wtorek

czwartek

  8.00

  8.00

koło turystyczne - profesor P. Jonowski sobota
koło miłośników historii - profesor J. Brzeziński wtorek
czwartek
  8.00
  8.00

zajęcia z politologii i historii najnowszej (przygotowanie do matury) - profesor M. Skobrtal

wtorek

  14.15
koło geograficzne - dla gimnazjum - profesor A. Baranowska wtorek
  15.00

koła informatyczne

  • wyrównawcze
    profesor J. Czerniak
  • grafika
    profesor J. Czerniak
  • programowanie - Scratch -
    profesor J. Czerniak
  • programowanie - Scratch
    profesor H. Dymarczyk
  • przygotowanie do matury
    profesor H. Dymarczyk
  • projekty programistyczne
    - profesor H. Dymarczyk
    współpraca z absolwentem Piotrem Kasprowiczem

 

piątek

piątek

sobota(co 2 tyg)

 

czwartek

sobota(co 2 tyg)

sobota(co 2 tyg)

 

 14.15

14.15

wg ustalenia z uczniami

 

15.00

8.30

I gr. od 9.30
II gr. od 11.00

koło matematyczne

  • dla gimnazjum - profesor J. Frąszczak
  • dla liceum - profesor J. Frąszczak



wtorek
czwartek

8.00
8.00

koło fizyczne
dla gimnazjum  profesor I. Aniulis

wtorek
czwartek

 8.00
7.15

koła biologiczne

  • przygotowanie do olimpiady
    profesor A. Jankowska
  • koło olimpijskie - profesor M. Janas
  • koło maturalne - profesor M. Janas

wtorek
czwartek

wtorek
czwartek

 8.00

8.00
8.00

repetytorium i konwersacje
profesor  B. Jurgielewicz   

środa

15.00

Siłownia - profesor W. Denkiewicz czwartek

    8.00

SKS - LO - koszykówka - dziewczęta - W. Denkiewicz
       - GIM - koszykówka - chłopcy
 - W. Denkiewicz

poniedziałek

    14.10
  
koło szachowe - profesor W. Jeczeń wtorek
czwartek
    8.00
    8.00

konsultacje maturalne z języka angielskiego

              - profesor P. Jonowski

              - profesor J. Rutkowski

              - profesor A. Krawczyk

              - profesor A. Żałobka 

 

piątek

czwartek

poniedziałek

poniedziałek

 

    8.50

    8.00

    14.15

8.00 oraz 14.15

"fat killer" - profesor J. Kisztelińska 
piątek     14.15

przygotowanie do matury i konkursów
profesor M. Kmieć

środa     15.00

koło z języka angielskiego
profesor H. Kapłowska
matura ustna - język angielski
profesor H. Kapłowska

środa

czwartek

    14.20

    8.00

koło - teologiczne  - ks. Zwierzyna

koło - katechetyczne - ks. Łuczak

koło - teologiczno - biblijne - ks. Iskra

piątek

piątek

piątek

   14.15

   15.00

   14.15

koło fizyczne

  • koło olimpijskie
    profesor W. Magierski
  • zajęcia wyrównawcze
    profesor E. Michno

środa
czwartek

piątek

  
14.15
8.00

14:15

koło fizyczne - robotyka
profesor W. Magierski
wtorek   14.15
olimpiada lingwinistyczna
profesor D. Maćków
czwartek   8.00

koło

  • filozoficzne
    profesor D. Wołodkiewicz
  • polonistyczne
    profesor D. Wołodkiewicz 

 

czwartek

wtorek

 

  8.00

  8.00

przygotowanie do olimpiady WOS wtorek   8.00
koło geograficzne
profesor A. Wojtowicz
wtorek   8.00

koło matematyczne

  • zdolny ślązak - II gimnazjum
    profesor E. Grzelczyk
  • zajęcia wyrównawcze
    profesor E. Grzelczyk

 

wtorek

czwartek

   8.00

koło chemiczne - profesor K. Obst

                                      - LO
                                     - GIM

 

wg planu

 

wg planu

Dyskusyjny Klub Filmowy
profesor B. Oleksy
środa   15.00
przygotowanie do matury
język francuski - profesor E. Kowalska
poniedziałek   7.15
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
profesor J. Radziszewski
wtorek   8.00
konsultacje maturalne z języka angielskiego
oraz konsultacje dla uczniów zdolnych
profesor M. Polak
wg ustaleń indywidualnych  wg ustaleń indywidualnych
Historia Sztuki
czwartek
piątek
  13.25
  9.45

koło polonistyczne
profesor E. Sura
warsztaty dziennikarskie
profesor E. Sura

wtorek

wtorek

  8.00

 14.10

SKS - siatkówka - profesor J. Sobczyk

wtorek
środa
piątek

  15.00
  14.15
  14.15

koło matematyczne dla klasy III  LO
oraz przygotowanie do olimpiady
profesor A. Szumilas


wtorek

 
8.00
koło ekonomiczne - profesor B. Trzcińska  wtorek   8.00

koło polonistyczne - gimnazjum
profesor B. Wierzbicka
konsultacje maturalne
profesor B. Wierzbicka

wtorek

czwartek

  8.00

 13.25

koło języka angielskiego dla gimnazjum
profesor A. Żałobka
piątek   11:40
koło języka niemieckiego
profesor W. Makochan
środa   15.00
koło polonistyczne
konsultacje dla maturzystów
profesor M. Woźnicka

wtorek

czwartek

  8.00

  8.00

koło olimpijskie z języka polskiego
oraz konsultacje
profesor M. Wróbel

czwartek

  8.00
kultura popularna
profesor T. Smejlis
wtorek
  8.00
doradztwo zawodowe
profesor B. Kijewska
wtorek  14.15

 

 

Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl