21 04 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2012

Klasa 3A
Wychowawcy:   mgr Mariola Wróbel
1Baniukiewicz Magda
2Baranowska Aleksandra
3Cembrzyński Wojciech
4Dymon Jakub
5Goniuch Magdalena
6Greber Karol
7Gruszewski Piotr
8Gruszka Jacek
9Kaczmarczyk Katarzyna
10Kowalczuk Tomasz
11Krawczyk Krzysztof
12Kuklińska Martyn
13Łapkowski Michał
14Łągiewka Maciej
15Małecki Bartłomiej
16Mąkosa Arkadiusz
17Pitner Izabella
18Płodzień Magdalena
19Podlecka Marlena
20Puzio Mateusz
21Rozpłoch Paulina
22Rysak Martyna
23Słomiany Małgorzata
24Słowik Oskar
25Sobczak Patryk
26Synoś Michał
27Węgrzyn Klaudia
28Wojtczak Tomasz
29Zippel Rafał
30Pierucka Hanna
Klasa 3 B
Wychowawcy:   mgr Małgorzata Kmieć
1Anuszczyk Tomasz
2Armańska Laura
3Biedermann Artur
4Born Karol
5Czajkowska Olga
6Dalidowicz Paula
7Dereń Magdalena
8Diaków Joanna
9Drobiazgiewicz Olga
10Dziedziński Michał
11Flaga Jagoda
12Gołębiowski Piotr
13Grabowska Justyna
14Hodaniewicz Daniel
15Jefmański Dominik
16Kierepka Alicja
17Kowalska Anna
18Kulesza Jarosław
19Łuszcz Michał
20Majkowska Monika
21Marchwacka Aleksandra
22Pilarczyk Paweł
23Przybylski Adrian
24Skoneczna Klaudia
25Stanek Marta
26Szczepański Karol
27Tęcza Katarzyna
28Traczykowska Anna
29Wierna Ewa
30Woźniak Daniel
31Ziomka Aleksandra
Klasa 3C
Wychowawcy:   mgr Małgorzata Janas
1Amrogowicz Joanna
2Bogdziewicz Aleksandra
3Cebulski Kamil
4Figuła Kornelia
5Frydrychowska Magdalena
6Jankiewicz Arkadiusz
7Kilian Kinga
8Klebańska Joanna
9Klonowska Ewelina
10Koch Aleksandra
11Kogut Joanna
12Lebiedzińska Adrianna
13Lubiak Katarzyna
14Ludwikowska Aleksandra
15Mankiewicz Maciej
16Pawłowska Justyna
17Pelesz Margareta
18Podsiadło Dagmara
19Popek Anna
20Popławska Aleksandra
21Robaszkiewicz Agata
22Rybarska Karolina
23Rzempowska Marta
24Skowrońska Natalia
25Słuszniak Bartosz
26Solarek Maja
27Stanisławczyk Katarzyna
28Ślusarczyk Weronika
29Wymysłowska Dagmara
30Venturelli Samuel
31Zatyka Filip
Klasa 3D
Wychowawcy:   mgr Hanna Kapłowska
1Bachmatiuk Kacper
2Białczak Emilia
3Cichy Michał
4Czajkowska Natalia
5Czyż Marek
6Dobkowska Alicja
7Domańska Joanna
8Farmas Iwona
9Głuchowski Rafał
10Kaczmarski Micha
11Kleszyk Anita
12Kraśnicka Blanka
13Krzemiński Wojciech
14Krzęć Katarzyna
15Kula Tomasz
16Olechowska Izabela
17Parzych Ewelina
18Piotrowska Agata
19Prozorowska Dominika
20Rogala Anna
21Sadzik Paulina
22Szumigała Sabina
23Świerczyńska Katarzyna
24Wojnowski Jakub
25Chudziński Wojciech
26
27
28
29
30
31
Klasa 3E
Wychowawcy:   mgr Marzena Polak-Czarnowska
1Andrzejak Katarzyna
2Bagińska Marta
3Baranowski Maciej
4Binkowska Paulina
5Groszek Monika
6Gruszyńska Lucyna
7Grzesiak Dominik
8Janusz Agata
9Kaniewski Patryk
10Kierat Kacper
11Kowalczyk Katarzyna
12Krupa Patryk Kamil
13Lipska Krystyna
14Łazanowski Jacek
15Łukaszewski Tomasz
16Majewska Anna
17Mucha Wiktor
18Olech Krystian
19Omyła Natalia
20Pierucka Magdalena
21Pilch Marcin
22Rogoża Michał
23Samczuk Paweł
24Szuszkiewicz Małgorzata
25Uglis Maciej
26Włodarczyk Magdalena
27Zaręba Aleksandra
28Zeszut Katarzyna
29Ziemba Dominika
30
31
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl