18 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2010

III A_LO
Wychowawcy:    Dorota Wołodkiewicz
1 Adamczyk Filip
2 Andruszko Maciej
3 Anuszczyk Daniel
4 Banach Marcin
5 Bebkiewicz Joanna
6 Chmielewska Paulina
7 Dąbrowski Jakub
8 Drogosz Magdalena
9 Głodek Jakub
10 Górski Grzegorz
11 Grabowski Łukasz
12 Henig Monika
13 Hornik Paweł
14 Ilczuk Mateusz
15 Jaskólska Aleksandra
16 Jurczok Agata
17 Kowalewska Kinga
18 Kowalski Rafał
19 Kowalski Tomasz
20 Krauze Patrycja
21 Lech Aleksander
22 Łukasik Radosław
23 Maluha Mateusz
24 Mrowiec Agnieszka
25 Pinkiewicz Mateusz
26 Rysak Mateusz
27 Sobieski Konrad
28 Szewczyk Beata
29 Świątek Katarzyna
30 Warzecha Jacek
31 Wlaźlak Agnieszka
III B_LO
Wychowawcy:    Aleksandra Krawczyk
1 Bednarek Karolina
2 Branicka Dominika
3 Ciesielska Marta
4 Chodacki Tomasz
5 Czaja Agnieszka
6 Drążew
7 Drupka Przemysław
8 Dubińska Małgorzata
9 Guzik Kamil
10 Igła Mateusz
11 Kasprzak Ilona
12 Knoska Monika
13 Krawiec Wojciech
14 Kropiwnicki Andrzej
15 Kuligowska Marta
16 Kunikowski Rafał
17 Lichocki Krzysztof
18 Młocek Norbert
19 Pakowska Pamela
20 Pater Dorota
21 Ratajczak Justyna
22 Roman Paula
23 Rzeźnikiewicz Adrian
24 Ślusarska Katarzyna
25 Świergul Justyna
26 Trzaskoś Sylwia
27 Warchoł Karol
28 Węgrzyn Katarzyna
29 Wiśniewska Kinga
30 Wodyńska Aneta
III C_LO
Wychowawcy:    Justyna Bałys
Helena Dymarczyk
1 Bednarek Paulina
2 Bijak Marcelina
3 Burdeński Sebastian
4 Chmura Katarzyna
5 Dyś Wioletta
6 Dziwak Agata
7 Frydrychowski Piotr
8 Kiełbasa Aleksandra
9 Małecka Anna
10 Mierzejewska Katarzyna
11 Mnitowska Iga
12 Owczarczak Rafał
13 Pieprzyk Ola
14 Rabiej Bartosz
15 Redo Katarzyna
16 Rochowicz Dagmara
17 Rogala Anna
18 Rogala Natalia
19 Sokołowski Marcin
20 Stramecki Filip
21 Szewczyk Alina
22 Tokarski Krystian
23 Wieteska Monika
24 Wychowaniec Karolina
25 Wystembska Sara
III D_LO
Wychowawcy:    Bogumiła Wierzbicka
1 Baranowski Piotr
2 Bierowiec Aneta
3 Chojnacka Justyna
4 Cichanowska Patrycja
5 Ek Anna
6 Grabarz Paweł
7 Jabłońska Magdalena
8 Jarczyński Paweł
9 Jaworska Katarzyna
10 Jurczok Patrycja
11 Kalina Iwona
12 Kościelniak Lucyna
13 Kubicka Martyna
14 Makiel Barbara
15 Matuła Joanna
16 Maź Joanna
17 Mikulski Kamil
18 Misiura Agnieszka
19 Ojdowska Monika
20 Pierzchniak Anna
21 Pruchniewski Kamil
22 Rudewicz Oliwia
23 Rzońca Sebastian
24 Słaboń Dominika
25 Waldowska Ewa
26 Węglarz Damian
27 Wojtkiewicz Natalia
III E_LO
Wychowawcy:    Jacek Rutkowski
1 Bill Agnieszka
2 Cieciura Nastazja
3 Drogosz Katarzyna
4 Igła Patrycja
5 Ilczuk Gracjana
6 Janczyk Krzysztof
7 Jaros Małgorzata
8 Kanarkiewicz Marta
9 Kleszcz Natalia
10 Krzemińska Estera
11 Kunda Łukasz
12 Możejko Nikola
13 Orłowski Andrzej
14 Proń Sandra
15 Rybiński Łukasz
16 Sawicka Monika
17 Stachura Olga
18 Tkaczyk Wojciech
19 Wnuk Szymon
20 Wodecka Natalia
21 Wojtasik Elżbieta
22 Woźniak Justyna
23 Wyjadłowska Marta
24 Zienkiewicz Karolina
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl