18 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2016

Klasa 3A
Wychowawca:   Dagmara Maćków
1 Barańska Kaja
2 Barański Filip
3 Betka Wiktoria
4 Cebulski Jakub
5 Cwynar Wiktoria
6 Czoch Karol
7 Frąszczak Maciej
8 Frydrych Marta
9 Gajewski Jakub
10 Górski Julian
11 Janiec Krzysztof
12 Kaczmarek Paulina
13 Kaczmarek Szymon
14 Kossakowski Krystian
15 Krasiński Przemys
16 Kucharska Karolina
17 Kulig Michał
18 Lachman Zuzanna
19 Literski Michał
20 Macko Maciej
21 Okrzos Joanna
22 Piotrowska Patrycja
23 Popiel Justyna
24 Rolla Kamila
25 Skorupski Piotr 
26 Szkudlarek Paulina
27 Szumilas Agata
28 Szyszka Damian
29 Tumidajewicz Joanna
30 Wilgocki Filip 
31 Wizerkaniuk Anna
32 Woźniak Kacper
Klasa 3B
Wychowawca: Agnieszka Chojka-Szumilas
1 Bartkiewicz Nikola
2 Behrendt Jan
3 Buciński Mateusz
4 Dal Canton Aleksander
5 Forysiak Dominika
6 Gajda Dominik
7 Grajczyk Marta
8 Heral Aleksandra
9 Klimek Aleksander
10 Kłapińska Paulina
11 Kobiela Maja
12 Koper Patrycja
13 Kozłowski Sobiesław
14 Kumor Patryk
15 Kwiatkowski Artur
16 Łazanowski Mateusz
17 Manikowska Magdalena
18 Marchewka Bartłomiej
19 Nowacki Dominik
20 Piskorek Małgorzata
21 Prasek Maciej
22 Pronobis Adam
23 Rogoża Alicja
24 Sycha Rafał
25 Szypura Karolina
26 Ucińska Monika
Klasa 3C
Wychowawcy:    Jacek Rutkowski
1 Adamczak Katarzyna
2 Brzeziak Paweł
3 Buczel Mikołaj
4 Budka Anna
5 Burdka Katarzyna
6 Chuchra Paulina
7 Dal Canton Zofia
8 Frondziak Mikołaj
9 Grabowska Weronika
10 Graczewska Aleksandra
11 Grzeszczuk Dagmara
12 Jurczyk Joachim
13 Kaczmarek Patrycja
14 Kąsiel Anna
15 Kucia Maciej
16 Malawska Wiktoria
17 Matyjewska Kinga
18 Procki Piotr
19 Stasiak Ada
20 Strzelecki Jakub
21 Szmajdzińska Aleksandra
22 Szydlik Hubert
23 Szyszka Paulina
24 Świerzewska Julia 
25 Woźny Paula
26 Wydro Maria
27 Zdanowicz Cezary
Klasa 3D
Wychowawcy:    Bogumiła Wierzbicka
1 Anioł Amadeusz
2 Cichanowska Jagoda
3 Ciesielska Anna
4 Dolata Marta
5 Iwańska Beata
6 Jankowski Patryk
7 Jaśkiewicz Dominik
8 Juchno Bartosz
9 Kaczan Maria
10 Kramarczyk Ma
11 Makowska Nikola
12 Molenda Martyna 
13 Mroczkowska Dominika
14 Olkiewicz Aleksander
15 Ostrowski Bartosz 
16 Salamon Kamila
17 Skłodowski Mateusz 
18 Smaglińska Jagoda
19 Szczerska Iwona
20 Szerment Karolina
21 Sznela Martyna
22 Tracz Weronika
23 Wierzowiecka Anita
24 Woźniak Mateusz 
25 Żyła Hanna
Klasa 3E
Wychowawca:    Justyna Kisztelińska
1 Augustyniak Karolina
2 Bałwas Kamila
3 Bereszczyński David
4 Bruździński Dariusz
5 Cybulski Szymon
6 Dąbrowska Nikola
7 Dzierzbińska Sandra
8 Frankiewicz Małgorzata
9 Gaweł Karolina
10 Goniuch Joanna
11 Granis Katarzyna
12 Jarczak Zuzanna
13 Jędrzejczyk Justyna
14 Kijek Nikola
15 Kotulska Alicja
16 Kozłowska Katarzyna
17 Kwasieborska Żaneta
18 Mazur Katarzyna
19 Nowacki Karol
20 Nowak Paweł
21 Peregrym Michał
22 Pięta Angelika
23 Plucińska Justyna
24 Putka Katarzyna
25 Rosłońska Maja
26 Rozpłoch Sylwia
27 Tarnecka Martyna
28 Wilgucka Kornela 
29 Zioła Angelika
30 Żuk Gabriela
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl